NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Tak pokazujemy i mówimy o założeniach i efektach Gminnego Programu Rewitalizacji

Administrator, 27 stycznia 2021
Tak pokazujemy i mówimy o założeniach i efektach Gminnego Programu Rewitalizacji

Jednym z działań wpisanych do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 jest bieżące informowanie na temat realizacji projektów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych oraz założeń samego dokumentu.

Oprócz spotkań i rozmów z mieszkańcami, kontaktów bezpośrednich z Wydziałem Rewitalizacji (tel. 54 414 44 60; e-mail: rewitalizacja@um.wloclawek.pl), dedykowanej strony internetowej (rewitalizacja.wloclawek.eu), strony na portalu Facebook (www.facebook.com/RewitalizacjaWloclawek), komunikatów dla mediów czy briefingów prasowych, naszą aktywność promocyjną można dostrzec również "na mieście": w witrynie kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" dostępna jest tablica informacyjna, ponadto na wybranych przystankach autobusowych pojawiły się plakaty informujące o realizacji w 2020 roku wybranych projektów o charakterze technicznym i przestrzennym.

Na tym nie koniec, bo niebawem zaproponujemy kolejne przystępne formy służące prezentacji zarówno założeń, jak i efektów działań prowadzonych w obszarze rewitalizowanym.


Poniżej prezentujemy kilka fotografii: przystanków przy al. Chopina i ul. Okrzei oraz witryny kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe".

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!