NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Szóste wydanie "Gazety Śródmiejskiej" już jest!

Administrator, 16 października 2019
Szóste wydanie "Gazety Śródmiejskiej" już jest!

Ukazała się nowa "Gazeta Śródmiejska". To już szóste wydanie miesięcznika wydawanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Najnowszy numer otwieramy artykułem o związkach wybitnego rzeźbiarza Stanisława Zagajewskiego ze Śródmieściem. Czytelnicy znajdą tu także m.in. informacje dotyczące przebiegu realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

"Gazeta Śródmiejska" jest jednym z projektów GPR. Za jego realizację odpowiedzialny jest Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, wspierany przez Biuro Rewitalizacji.

W "Gazecie Śródmiejskiej" prezentowane są sylwetki osób działających na terenie Śródmieścia i organizacje pozarządowe, miejsca, a także wydarzenia i ciekawe inicjatywy odbywające się w najstarszej części Włocławka.


Egzemplarze "Gazety Śródmiejskiej" dostępne są w Urzędzie Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13, 3 Maja 12 i Kościuszki 12, kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przy ul. 3 Maja, Centrum Kultury Browar B., przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej oraz w sieciach handlowych: Społem i Dubielak. Z wersją elektroniczną można zapoznać się tutaj.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!