NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Sięgnij po mikrogrant i zmień oblicze Śródmieścia

Administrator, 15 czerwca 2020
Sięgnij po mikrogrant i zmień oblicze Śródmieścia

Na Twoim podwórku brakuje ławki, huśtawki dla dzieci lub mini-ogródka? Złóż wniosek o mikrogrant i wspólnie z sąsiadami zmień oblicze włocławskiego Śródmieścia! Wartość wsparcia udzielonego przez Urząd Miasta Włocławek może wynieść nawet 2500 zł.

Działanie realizowane jest w ramach Programu wsparcia projektów lokalnych, który jest jednym z elementów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. O mikrogrant mogą wystąpić m.in. złożone z mieszkańców grupy nieformalne, organizacje pozarządowe oraz instytucje. Warto pamiętać, że chcąc zrealizować swój projekt należy uzyskać zgodę właściciela lub zarządcy terenu.

Regulamin Programu wsparcia projektów lokalnych dopuszcza dofinansowanie różnych form aktywności mieszkańców, jednak z uwagi na obecną sytuację epidemiczną i obostrzenia związane z organizacją wydarzeń z udziałem mieszkańców, w najbliższym czasie szczególnie doceniane będą projekty związane z aranżacją przestrzeni.Więcej informacji można znaleźć w zakładce dedykowanej Programowi wsparcia projektów lokalnych [KLIKNIJ]. Zachęcamy również do zapoznania się z ulotką poświęconą systemowi mikrograntów.

Kliknij, aby powiększyć:

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!