NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Przygotowujemy się do kolejnej edycji "Markowego Lokalu Śródmieścia"

Administrator, 15 lutego 2021
Przygotowujemy się do kolejnej edycji "Markowego Lokalu Śródmieścia"

To już trzecia edycja konkursu skierowanego do przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji. W tym roku nabór rozpocznie się w maju.

"Markowy lokal Śródmieścia" jest jednym z działań wpisanych do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie przedsiębiorców prowadzących punkty usługowe i handlowe w obszarze rewitalizacji, które charakteryzują się dużym potencjałem, szczególną ofertę usługową lub handlową, wysokiej klasy produktami czy wyróżniającym się poziomem obsługi klienta.

O tym, kto otrzyma nagrodę, decydują rokrocznie internauci. W 2019 r. nagroda o wartości blisko 5000 zł trafiła do kawiarni "Miodnia" z ul. 3 Maja 1. Rok później najwięcej głosów otrzymała restauracja Placek Wolności z ul. Przechodniej 5/2.

Jak będzie w tym roku? To okaże się już niebawem. Dwie pierwsze edycje rozpoczynaliśmy 1 września, a od 2021 roku nabór do konkursu będzie ogłaszany w dniu 4 maja. W ten sposób chcemy wydłużyć czas na wykorzystanie nagrody - vouchera na usługi promocyjne, którą należy zrealizować w danym roku kalendarzowym.

Wszystkich przedsiębiorców, a także osoby, które chciałyby zgłosić swój ulubiony sklep lub punkt usługowy w obszarze rewitalizacji, już dziś zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji.


Harmonogram konkursu przedstawia się w następujący sposób:
- nabór zgłoszeń w terminie 4 maja – 17 maja każdego roku kalendarzowego,
- weryfikacja zgłoszeń w terminie 18 maja – 24 maja każdego roku kalendarzowego,
- głosowanie w terminie 25 maja – 7 czerwca każdego roku kalendarzowego
- ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody w terminie nie późniejszym niż 9 lipca każdego roku kalendarzowego.

Więcej o przedsięwzięciu 2.1.5. Markowy Lokal Śródmieścia można przeczytać tutaj.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!