NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Przed nami 4 wydarzenia skierowane do mieszkańców obszaru rewitalizacji

Administrator, 08 sierpnia 2019
Przed nami 4 wydarzenia skierowane do mieszkańców obszaru rewitalizacji

Jeszcze w sierpniu rozpocznie się realizacja kolejnych zadań związanych z wdrażaniem 2 projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Dzięki środkom finansowym samorządu zorganizowane zostaną cztery wydarzenia skierowane do mieszkańców obszaru rewitalizacji.

3 wnioski złożono w ramach projektu 1.2.6.2. "Imprezy integracyjne". Po ich rozpatrzeniu przez komisję konkursową, Prezydent Miasta Włocławek podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania na organizację następujących wydarzeń: "Freshland - Włocławski Festiwal Muzyki Elektronicznej", "Miasto razem" i "Miejskie kolędowanie".

Stowarzyszenia Edukacyjno-Teatralne Teatr NASZ zrealizuje wydarzenie w ramach projektu 1.2.6.6. "Zakamarki historii". Zgodnie z założeniami przyjętymi przez organizatorów, wydarzenie to ma promować lokalną historię i dziedzictwo Włocławka.


Zarządzenie znajduje się pod linkiem: http://www.bip.um.wlocl.pl/zarzadzenie-nr-3122019-prezydenta-miasta-wloclawek-z-dnia-8-lipca-2019-r-w-sprawie-wyboru-i-ogloszenia-najkorzystniejszych-ofert-zlozonych-w-otwartym-konkursie-ofert-nr-2-na-realizacje-zadan-public

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!