NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Nowa "Gazeta Śródmiejska" już jest!

Administrator, 02 września 2020
Nowa "Gazeta Śródmiejska" już jest!

Ukazała się nowa “Gazeta Śródmiejska”. To już siedemnaste wydanie periodyku, który ukazuje się w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Najnowsze wydanie rozpoczyna się wywiadem z właścicielem nowo otwartej restauracji zlokalizowanej w obszarze rewitalizacji. W wywiadzie pan Krzysztof Skowroński zdradza, dlaczego zdecydował się na uruchomienie takiej działalności. Ponadto w numerze znalazły się informacje na temat realizacji wybranych projektów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych oraz ciekawostka dla miłośników historii miasta.

"Gazeta Śródmiejska" jest jednym z projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 (GPR). Za jego realizację odpowiedzialny jest Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, wspierany przez Wydział Rewitalizacji.

W "Gazecie Śródmiejskiej" prezentujemy sylwetki osób działąjących na terenie Śródmieścia i organizacje pozarządowe, wydarzenia i ciekawe inicjatywy odbywające się w najstarszej części Włocławka oraz przebieg GPR.


Z wersją elektroniczną "Gazety Śródmiejskiej" można zapoznać się tutaj.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!