NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Konkursy

Poprowadź Śródmieście Cafe

admin, 10 lipca 2018
Poprowadź Śródmieście Cafe

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz rewitalizacji przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego – „Prowadzenie kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9 we Włocławku”.

czytaj więcej

ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE NA SCENARIUSZ GRY MIEJSKIEJ

admin, 21 grudnia 2017
ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE NA SCENARIUSZ GRY MIEJSKIEJ

Rozdanie nagród odbyło się w kawiarni obywatelskiej przy 3 Maja 9 o godz. 13.00. Do "Śródmieście Cafe" przybyli wszyscy laureaci wraz z jedną z opiekunek merytorycznych - Sylwią Czerwińską - Modrzejewską oraz  dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych - Donatem Marszałkiem. Nieobecna była druga z opiekunek - Pani Monika Rębiałkowska. Urząd Miasta reprezentowany był przez Zastępcę Prezydenta ds.edukacji i spraw społecznych Barbarę Moraczewską oraz Dyrektora Wydziału Rozwoju Miasta Alicję Dworzańską.

czytaj więcej

Prezydent Miasta Włocławek ogłasza konkurs na opracowanie scenariusza gry miejskiej

admin, 21 grudnia 2017

Konkurs dotyczy stworzenia atrakcyjnego scenariusza gry miejskiej, która ma rozgrywać się na obszarze rewitalizacji wyznaczonym Uchwałą Nr XXX/44/2017 Rady Miasta Włocławek z dnia 27 marca 2017r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Miasta Włocławek ( Dz. Urz. Woj. Kujawsko - Pomorskiego poz. 1552).

 

czytaj więcej

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

admin, 21 grudnia 2017
GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

13 października o godzinie 13.00 w Sali Kameralnej Centrum Kultury Browar B odbędzie się gala wręczenia nagród oraz wystawa prac konkursowych w konkursie "Opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej rozbudowy, przebudowy budynku i zmiany sposobu użytkowania na Centrum Rewitalizacji we Włocławku przy ulicy 3 Maja 18" w ramach projektu "Śródmieście na drodze do zmian - opracowanie narzędzi aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców centrum Włocławka".

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU ARCHITEKTONICZNEGO

admin, 21 grudnia 2017

O godzinie 13.00 w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 Zastępca Prezydenta Miasta ds. edukacji i spraw społecznych Barbara Moraczewska podczas konferencji prasowej ogłosi wyniki konkursu, którego przedmiotem było opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej Centrum Rewitalizacji we Włocławku.

Centrum Rewitalizacji ma znajdować się w kamienicy przy 3 Maja 18.

KONKURS ARCHITEKTONICZNY

admin, 20 grudnia 2017

Prezydent Miasta Włocławek przy wsparciu organizacyjnym SARP oddział w Bydgoszczy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie.

czytaj więcej

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!