NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Jest już nowa "Gazeta Śródmiejska"

Administrator, 31 stycznia 2020
Jest już nowa "Gazeta Śródmiejska"

Ukazało się dziewiąte wydanie "Gazety Śródmiejskiej", które otwieramy artykułem dotyczącym efektów prac remontowych, prowadzonych dzięki miejskim dotacjom. Z tego numeru włocławianie dowiedzą się również m.in. ile drzew i krzewów zostało nasadzonych w obszarze rewitalizacji w 2019 roku. Polecamy również ciekawostkę na temat historii placu Wolności.

"Gazeta Śródmiejska" jest jednym z projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Wocławek na lata 2018-2028 (GPR). Za jego realizację odpowiedzialny jest Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, wspierany przez Wydział Rewitalizacji.

W "Gazecie Śródmiejskiej" prezentujemy sylwetki osób działąjących na terenie Śródmieścia i organizacje pozarządowe, wydarzenia i ciekawe inicjatywy odbywające się w najstarszej części Włocławka oraz przebieg Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.


"Gazeta Śródmiejska" dostępna jest w wybranych punktach na terenie miasta, a w wersji elektronicznej można ją znaleźć tutaj.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!