NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Jest już drugi numer "Gazety Śródmiejskiej"

Administrator, 01 lipca 2019
Jest już drugi numer "Gazety Śródmiejskiej"

Ukazał się drugi numer "Gazety Śródmiejskiej". Zachęcamy do lektury!

W drugim numerze "Gazety Śródmiejskiej" piszemy m.in. o Arturze Baranowskim, młodym społeczniku działającym w obszarze rewitalizacji, nowych nasadzeniach na placu Wolności i wybranych projektach rewitalizacyjnych. Zachęcamy też do przeczytania rozmowy z Prezydentem Włocławka, Markiem Wojtkowskim na temat aktualnych działań samorządu Włocławka w zakresie rewitalizacji.

"Gazeta Śródmiejska" jest jednym z projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Za jego realizację odpowiedzialny jest Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, wspierany przez Biuro Rewitalizacji.

Prezentowane są tu sylwetki osób działających na terenie Śródmieścia i organizacje pozarządowe, miejsca, a także wydarzenia i ciekawe inicjatywy odbywające się w obszarze rewitalizacji.


Zachęcamy do lektury i aktywnego współtworzenia tego miesięcznika. Na propozycje lub uwagi czekamy pod adresem rewitalizacja@um.wloclawek.pl

Wersję elektroniczną "GŚ" można znaleźć w dedykowanej zakładce na stronie http://rewitalizacja.wloclawek.eu. Egzemplarze drukowane dostępne są w budynkach ratusza (Zielony Rynek 11/13, ul. 3 Maja 22, ul. Kościuszki 12), kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przy ul. 3 Maja 9, miejskich instytucjach i niektórych placówkach handlowych w obszarze rewitalizacji.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!