NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Jak uzyskać mikrogrant? Przyjdź na nasz dyżur

Administrator, 16 lipca 2019
Jak uzyskać mikrogrant? Przyjdź na nasz dyżur

W każdy wtorek lipca organizujemy dyżury dotyczące możliwości otrzymania mikrograntu na organizację wydarzenia w obszarze rewitalizacji.

Dyżury odbywają się w kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przy ul. 3 Maja 9. Kolejne terminy spotkań to  23 i 30 lipca. Początek o godz. 16:00.

Realizowany w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018 – 2028 projekt skierowany jest do nieformalnych grup mieszkańców, organizacji pozarządowych i instytucji.

Do tej pory wsparcie finansowe zostało udzielona na organizację takich działań jak podwórkowe kino plenerowe, projekt skierowany do seniorów, akcje związane z sadzeniem kwiatów i zagospodarowaniem terenów wokół SP 3, impreza z okazji Dnia Kobiet, a także budowa pierwszego parkletu we Włocławku.


Celem "Programu wsparcia projektów lokalnych" (więcej informacji tutaj) jest zwiększenie aktywności, zaangażowania i integracji mieszkańców obszaru rewitalizacji w sprawy lokalne oraz ich udziału w różnych obszarach funkcjonowania miasta.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!