NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

"Śródmieście Cafe" zaprasza. "Zakochaj się w Śródmieściu" już 14 lutego!

Administrator, 11 lutego 2020
"Śródmieście Cafe" zaprasza. "Zakochaj się w Śródmieściu" już 14 lutego!

"Zakochaj się w Śródmieściu" będzie pierwszym wydarzeniem organizowanym w kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przez nowego operatora, czyli Fundację "Vladislawia". Wszystkich mieszkańców zapraszamy w dniu 14 lutego.

Kawiarnia obywatelska "Śródmieście Cafe" wznowiła swoją działalność w poniedziałek, 3 lutego. W programie pierwszego oficjalnego wydarzenia w 2020 r., które zaplanowano na piątek, 14 lutego, znalazł się: happening z piernikiem w tle, czyli wspólne wyjście do mieszkańców Śródmieścia z życzeniami walentynkowymi, zaproszenie do uczestnictwa w działaniach kawiarni, a także warsztaty integracyjne wspierające pozytywne emocje, uczące szacunku dla drugiej osoby oraz asertywności. Początek o godz. 16:30. Wstęp na to, jak i na pozostałe wydarzenia odbywające się przy ul. 3 Maja 9, jest wolny.

Fundacji na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku "Vladislawia" powierzono kierowanie kawiarnią obywatelską "Śródmieście Cafe" na mocy Zarządzenia nr 43/2020 Prezydenta Miasta Włocławek z dnia 31 stycznia 2020 r. w sprawie: wyboru i ogłoszenia najkorzystniejszej oferty złożonej w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz rewitalizacji przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego – "Prowadzenie kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przy ul. 3 Maja 9 we Włocławku". Umowa z nowym operatorem obowiązywać będzie do 31 grudnia br.

W ciągu 11 miesięcy zaplanowano łącznie 106 wydarzeń, z których mogą korzystać mieszkańcy Włocławka, w tym przede wszystkim z obszaru rewitalizacji. Wśród nich znalazły się przedsięwzięcia o charakterze animacyjnym, kulturalnym, historycznym, kulinarnym i ekologicznym.

 
Więcej o projekcie związanym z prowadzeniem kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" można przeczytać tutaj.

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!