NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

"Śródmiejskie powitanie wakacji"

Administrator, 29 czerwca 2020

Planowane na 29 czerwca „Śródmiejskie powitanie wakacji” przy kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” zostało przełożone na środę, 1 lipca.

Przedsięwzięcie adresowane jest do dzieci i młodzieży. W programie m.in.: zabawy i animacje przy muzyce, warsztaty balonowe, pokaz baniek mydlanych, zabawy sportowe m.in. wyścigi na trzyosobowych nartach, skoki w workach, wyścigi w alkogoglach, czarowanie śniegu i wiele innych.

Podczas „Śródmiejskiego powitania wakacji” działać będzie „Strefa Bezpieczne Wakacje”, w ramach której można dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzać wakacje w mieście, na wsi i nad wodą. Przygotowane będą pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, gry sytuacyjne w zakresie bezpieczeństwa tj. „Obcy człowiek”, „Obcy pies”, przypomniane zostaną podstawy ruchu drogowego i bezpieczne zabawy na wsi. Prezentowany będzie sprzęt – skuter wodny, quady, wóz Eko-Patrolu, pojazd terenowy oraz sprzęt asekuracyjno-ratowniczy. Działania „Strefy Bezpieczne Wakacje” przygotowane i poprowadzone we współpracy ze  Strażą Miejską we Włocławku, Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym Włocławek oraz Komendą Miejską Policji we Włocławku. Już dziś wszystkim służbom serdecznie dziękujemy za wspieranie naszych działań.

„Śródmiejskie powitanie wakacji” odbędzie się w godzinach od 15.00 do 19.00 przed kawiarnią obywatelską „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9. Na ten czas, ze względów bezpieczeństwa, w oznakowanym obszarze okolic kawiarni „Śródmieście Cafe” wyłączona będzie ulica z ruchu pojazdów.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Śródmiejskie powitanie wakacji” przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczestników imprezy prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przestrzeganie zasad zgodnie z wytycznymi MZ.


NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!